Groepen en uw kind

 

Ieder jaar worden de groepen zorgvuldig door ons samengesteld. We houden rekening met de groepsgrootte en de ontwikkeling van uw kind.

Het aangeboden lesmateriaal biedt de mogelijkheid om binnen de groep met zowel tempo als niveau het van uw kind rekening te houden. In tempo door extra werk en in niveau met herhalings- of verrijkingsstof.

Voor kinderen met een eigen programma wordt remedialteching ingezet.

Wij vinden het belangrijk dat kinderen zich veilig voelen in de groep. Samenspel is een school waar de relatie leerkracht leerling en het welbevinden van iedereen de basis is voor ons werken met de kinderen. 

Komende activiteiten

 
 

Groepen

 
1a/2a
Groep 1a/2a
G.E.M. Strik-Barkey (Ineke) (g.barkey@bssamenspel.nl)
 
1b/2b
Groep 1b/2b
J.M.B. Vendel (Jacqueline) (j.vendel@bssamenspel.nl)
 
1c/2c
Groep 1c/2c
J.A. Lont (Joan) (j.lont@bssamenspel.nl)
R.J. Sengers (Ronald) (r.sengers@bssamenspel.nl)
 
1d/2d
Groep 1d/2d
H.M. Leter (Hortance) (h.leter@bssamenspel.nl)
M.M. Wolff (Mildred) (m.wolff@bssamenspel.nl)
 
1e/2e
Groep 1e/2e
H.A.M. Golbach (Hettie) (h.golbach@bssamenspel.nl)
 
1f/2f
Groep 1f/2f
L.D. Cicilson-Lieveld (Lydia) (l.lieveld@bssamenspel.nl)
 
1g/2g
Groep 1g/2g
L. Narain (Lalita) (l.narain@bssamenspel.nl)
 
1h
Groep 1h
M.M. Wolff (Mildred) (m.wolff@bssamenspel.nl)
 
3a
Groep 3a
E. van de Groep (Elvira) (e.vandegroep@bssamenspel.nl)
 
3b
Groep 3b
M. Zegers (Marianne) (m.zegers@bssamenspel.nl)
 
3c
Groep 3c
A.A. Roetman (Aline) (a.roetman@bssamenspel.nl)
 
4a
Groep 4a
D.A. Koops (Denise) (d.koops@bssamenspel.nl)
 
4b
Groep 4b
S. Goetmakers (Suzanne) (s.goetmakers@bssamenspel.nl)
 
4c
Groep 4c
A.N. Mahomedradja (Anneke) (a.mahomedradja@bssamenspel.nl)
 
 

Groepen

 
5a
Groep 5a
Y.R. van Aron (Yvonne) (y.vanaron@bssamenpel.nl)
 
5b
Groep 5b
U.F. Tjon Affo-Gefferie (Urmia) (u.gefferie@bssamenspel.nl)
P.J. Heinze (Patricia) (p.heinze@bssamenspel.nl)
 
5c
Groep 5c
B. Pot-Krebs (Bianca) (b.pot@bssamenspel.nl)
 
6a
Groep 6a
Z. Mathoera-Amirkhan (Zulaikha) (z.amirkhan@bssamenspel.nl)
 
6b
Groep 6b
P.J. Heinze (Patricia) (p.heinze@bssamenspel.nl)
 
6c
Groep 6c
R.S.N. Stephenson (Raghnild) (r.stephenson@bssamenspel.nl)
C.L.P. Wong-A-Soy (Charise) (c.wongasoy@bssamenspel.nl)
 
7a
Groep 7a
F.M. Jongsma (Marga) (m.jongsma@bssamenspel.nl)
L. Tilborg (Lerone) (l.tilborg@bssamenspel.nl)
 
7b
Groep 7b
M.P. Eversdijk (Matties) (m.eversdijk@bssamenspel.nl)
 
7d
Groep 7d
F.M. Jongsma (Marga) (m.jongsma@bssamenspel.nl)
 
8a
Groep 8a
M.T. Wagimin (Maureen) (m.wagimin@bssamenspel.nl)
 
8b
Groep 8b
D. Lopes (Denis) (d.lopes@bssamenspel.nl)
 
8c
Groep 8c
R.M. Bruinendaal (Ria) (r.bruinendaal@bssamenspel.nl)
 
Nieuwkomersgroep A
Groep Nieuwkomersgroep A
M.R. Sitser-Moolenijzer (Margreet) (m.moolenijzer@bssamenspel.nl)
S.A. Tichelaar-Langeveld (Sanne) (s.langeveld@bssamenspel.nl)
 
Nieuwkomersgroep B
Groep Nieuwkomersgroep B
M.X. Braafhart (Marilyn) (m.braafhart@bssamenspel.nl)
M.S. Madho (Madhavi) (m.madho@bssamenspel.nl)